domy z garażem
Allegro 2 (Y) - dom parterowy z garażem
poniedziałek, 19 kwietnia 2010 06:58
allegro-2-yBudynek mieszkalny, jednorodzinny, parterowy z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 5-6 osobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano pomieszczenia tzw. strefy dziennej: pokój dzienny, kuchnię, spiżarnię, dużą jadalnię, dodatkowy pokój - gabinet dostępny z wiatrołapu. Na poddszu zaprojektowano 6 sypialni, pralnię i dwie łazienki, jedna z łazienek dostępna jest z sypialni rodziców obok której zlokalizowano również garderobę. W łązience ogólnodostępnej znajduje się również sauna.
Więcej…
 
Cztery kąty - dom praterowy z garażem
piątek, 16 kwietnia 2010 11:32
cztery-katyUroczy, wygodny, parterowy dom dla czteroosobowej rodziny. Prócz obszernego salonu i trzech sypialni w domu zaprojektowano rozbudowaną część gospodarczą - z dwoma pomieszczeniami, oraz dwustanowiskowy garaż. Od strony ogrodu zaplanowano taras z podcieniem. Cztery kąty to propozycja na średniej wielkości komfortowy dom parterowy dla inwestorów nie lubiących chodzenia po schodach. Budynek dzięki prostej konstrukcji jest bardzo łatwy w budowie. Pracownia posiada projekt w odbiciu lustrzanym.
Więcej…
 
Giza - jednorodzinny dom z garażem
wtorek, 19 stycznia 2010 08:28
gizaTo wyjątkowy projekt domu jednorodzinnego, niepodpiwniczonego, posiadającego możliwość adaptacji kotłowni na węgiel. Już na pierwszy rzut oka zachwyca niepowtarzalnością zastosowanych rozwiązań, łączących w sobie tradycjonalizm z nowoczesnością. Elewacja frontowa zwraca uwagę fantazyjnym wykończeniem na rogu ściany południowej i wschodniej oraz zadaszonym w uroczy sposób wejściem. Przewidziano tutaj jednostanowiskowy garaż. Tył domu natomiast zaskakuje ogromnymi oknami, wpuszczającymi światło do pokoju dziennego.
Więcej…
 
Saragossa - parterowy dom z garażem
wtorek, 19 stycznia 2010 08:19
saragossaSzukasz domu z wygodnym i wszechstronnym wnętrzem? Zawrze marzyłeś o pokoju na poddaszu? Jesteś posiadaczem samochodu i nie chciałbyś, aby Twoje cacko zostało pozostawione na noc na podjeździe? Jeżeli odpowiedziałeś 3 razy TAK to możesz być pewien, ze ten dom został stworzony właśnie dla Ciebie! Kolejnym pozytywem przemawiającym na TAK jest wykonany po mistrzowsku składzik drewna kominkowego znajdujący się na tyłach budynku. Jego wyjątkowość i niepowtarzalność tkwi w tym, że Saragossa i Palanka jako jedyne mają go w swojej ofercie.
Więcej…
 
Tomaszów - dom jednorodzinny z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 14:04
tomaszowProjekt domu TOMASZÓW (DM-6176). Dom parterowy, bez podpiwniczenia z garażem. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 10 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 25°. Program: 3 pokoje, salon, kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, pokój rekreacyjny, kotłownia oraz garaż.
Więcej…
 
Jeziorany - parterowy dom z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 13:52
jezioranyProjekt domu JEZIORANY (DM-6171). Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony z garażem, z wydzieloną częścią gospodarczą. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 10 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 35°. Program: 3 pokoje, salon, kuchnia, kuchnia gospodarcza, spiżarnia, kotłownia, garderoba, skład opału, piwnica oraz garaż.
Więcej…
 
Potulin - projekt domu z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 13:47
potulinProjekt domu POTULIN (DM-6167). Dom parterowy z garażem, z poddaszem mieszkalnym, z częściowym podpiwniczeniem. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 10 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 38°. Program: 5 pokoi, salon, kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, 2 pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz garaż.
Więcej…
 
Żytowice - dom z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 13:38
zytowiceProjekt domu ŻYTOWICE DM-6161. Dom parterowy z garażem, z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 11 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 45°. Program: 4 pokoje, salon, kuchnia ze spiżarnią, garderoba, kotłownia z pralnią oraz garaż.
Więcej…
 
Beresie - dom parterowy z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 13:29
beresieProjekt domu BERESIE (DM 6150). Dom parterowy z garażem na dwa samochody, z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia. Technologia YTONG. Ściany zewnętrzne: YTONG 36,5 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 45°. Program: 4 pokoje, salon, kuchnia z jadalnią, gabinet, spiżarnia, kotłownia z pralnią, strych oraz garaż na dwa samochody.
Więcej…
 
Prandocin - parterowy dom z poddaszem i garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 13:16
pradocinProjekt domu PRANDOCIN (DM-6136). Dom parterowy z garażem, z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 10 cm, tynk zewnetrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 35°. Program: 2 pokoje, salon, kuchnia, spiżarnia, sauna, kotłownia, poddasze oraz wolnostojący garaż.
Więcej…
 
Galewice - dom parterowy z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 13:08
galewiceProjekt domu GALEWICE (DM-6132). Dom parterowy z garażem, z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 19 cm, styropian 9 cm, cegła kratówka 12 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 45°. Program: 3 pokoje, salon, kuchnia ze spiżarnią oraz garaż na dwa samochody.
Więcej…
 
Pod Lipą - dom jednorodzinny z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 12:58
pod-lipaZwarta bryła domu na rzucie prostokąta z dostawionym garażem. Od frontu podcień wejściowy, od tyłu - ogrodowy. Dom nakryty dachem dwuspadowym z przedłużeniem połaci nad podcieniami. Garaż nakryty dachem pulpitowym. Wejście przez sień z podcienia wejściowego do holu, z którego dostępne są: łazienka, kuchnia, pokój dzienny i pokój. Klatka schodowa łączy parter z piwnicą, gdzie są pomieszczenia gospodarcze i kotłownia oraz z poddaszem, gdzie zlokalizowano pokoje sypialne, łazienkę i garderobę.
Więcej…
 
Anatazy - projekt domu parterowego z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 12:52
atanazyProsta bryła na rzucie zbliżonym do prostokąta, przykryta dachami dwuspadowymi o kącie nachylenia 40°. Podcień głównego wejścia oraz wyjścia z garażu zaakcentowane podwójnymi kolumnami. Przez sień wchodzimy do holu. Na parterze znajduje się otwarty pokój dzienny z częścią jadalną i wyjściem na taras. Na wprost kuchnia częściowo otwarta na pokój dzienny. Z holu dostępne są w.c. i kotłownia z pralnią, przez którą wchodzimy do garażu. Na poddaszu znajdują się: 4 sypialnie (w tym 2 z garderobą) oraz łazienka.
Więcej…
 
Romeo i Julia - dom parterowy z wysoką wieżą i garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 12:40
romeo-i-juliaMalowniczy dom z wieżą dla 4-5 osobowej rodziny. Bogaty układ przestrzenny o wysokich walorach reprezentacyjnych. Na parterze zlokalizowane są kuchnia, pokój dzienny, w.c., sień dostępna z centralnie usytuowanego holu oraz sypialnia dostępna ze spocznika klatki schodowej. Na piętrze znajdują się 2 pokoje sypialne w tym jeden z antresolą, przedpokój i łazienka. Pomieszczenia gospodarcze budynku i garaż znajdują się w piwnicy.
Więcej…
 
Forsycja - dom parterowy z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 12:26
forsycjaDosyć prosta bryła budynku nakryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 45°, nad garażem 28°. Bryłę urozmaica lukarna od strony ogrodu oraz wnęka wejścia od strony frontowej. Na parterze znajduje się sień, z której dostajemy się do holu. Z holu - po prawej stronie - kuchnia, z której możemy wejść bezpośrednio do pokoju dziennego, gdzie umieszczono stół jadalny.
Więcej…
 
Lubczyk - dom z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 12:13
lubczykBudynek stosunkowo niewielki, na rzucie kwadratu z dostawionym prostokątem, przykryty dachem dwuspadowym o kącie nachylenia połaci 42°. Garaż przykryty niezależnym dachem jednospadowym o kącie nachylenia 30°. Dom przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajdują się: pokój dzienny, kuchnia, hol, łazienka, sień oraz garaż dostępny z holu. Na poddaszu są 3 sypialnie oraz łazienka. Kotłownia z pralnią i pomieszczenie gospodarcze znajdują się w piwnicy.
Więcej…
 
Iwa - parterowy dom z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 12:01
iwaBryła budynku zbudowana na rzucie prostokąta, przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 36°, wzbogacona gankiem wejściowym, podcieniem ogrodowym i balkonem. Dom przeznaczony na teren o niewielkim spadku. Drewniany ganek wejściowy prowadzi do wydłużonego holu łączącego kuchnię, pokój dzienny, mały pokój (możliwość połączenia go z pokojem dziennym), łazienkę - kotłownię i klatkę schodową. Klatka schodowa prowadzi na poddasze z trzema sypialniami, łazienką i garderobą; w dół - poprzez boczną sień do garażu.
Więcej…
 
Telesfor - projekt domu parterowego z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 11:47
telesforGłówna bryła budynku zbudowana na rzucie prostokąta, przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40°. Do głównej bryły dostawiony garaż, nakryty dachem jednospadowym o kącie nachylenia 20°. Bryłę budynku urozmaica charakterystyczne wysunięcie ścian we fragmencie pokoju dziennego. Dom przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny.
Więcej…
 
Barnaba - dom parterowy z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 11:39
barnabaBryłę budynku stanowią dwa przenikające się prostopadłościany różnej wielkości przykryte dachami dwuspadowymi o kącie nachylenia połaci 45°. Urozmaiceniem od strony frontowej jest podcień nad wejściem do domu, a od strony ogrodu podcień nad tarasem z wydłużonej częściowo połaci dachu. Parter budynku mieści sień, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze z w.c., schowek, garaż, kuchnię i pokój dzienny. Wydzielona klatka schodowa wiedzie na użytkowe poddasze z 3 pokojami, łazienką i przedpokojem.
Więcej…
 
Lilak - parterowy dom z garażem
poniedziałek, 11 stycznia 2010 11:30
lilakW budynku istnieje wyraźny podział funkcji na strefy: dzienną i nocną. Strefa dzienna dostępna przez sień i niewielki hol mieści pokój dzienny z częścią jadalną, kuchnię ze spiżarnią oraz w.c. Strefa nocna, połączona z dzienną krótkim korytarzem, mieści 3 sypialnie i łazienkę. W oddzielnej części gospodarczej zlokalizowano garaż i kotłownię.
Więcej…
 
Kraska - projekt domu parterowego z garażem
poniedziałek, 04 stycznia 2010 08:04
kraskaProsta bryła budynku powstała z zestawienia dwóch prostopadłościanów nakrytych dachami dwuspadowymi o kątach nachylenia 45° i 30° (garaż). Jedynym akcentem jest nietypowy podcień wejścia do budynku. Niewielki budynek mieści w poziomie parteru sień, hol otwarty przestrzennie na pokój dzienny, jadalnię i kuchnię. Zabiegowe schody prowadzą na poddasze, gdzie umieszczono 2 duże sypialnie i łazienkę. Budynek posiada garaż dobudowany do głównej bryły, nad garażem znajduje się niewielki stryszek.
Więcej…
 
Stokrotka - dom piętrowy jednorodzinny
czwartek, 31 grudnia 2009 09:42
stokrotkaMały dom dla 4-osobowej rodziny. Wejście do budynku przez sień, z której dostępne jest w.c. Z sieni można wejść do jednoprzestrzennego mieszczącego hol, kuchnię, jadalnię i pokój dzienny, wnętrza. Stąd wejście klatką schodową do piwnicy i na poddasze, gdzie zlokalizowano 3 pokoje sypialne i łazienkę. Bryła w formie prostopadłościanu z ryzalitem klatki schodowej przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia połaci 40°. Spocznik klatki schodowej zakończony łukiem ściany z pustaków szklanych. Podest wejściowy i taras oraz balkony zakończone są także łagodnymi łukami.
Więcej…
 
Łąkocin - plan domu parterowego z garażem
środa, 30 grudnia 2009 11:23
lakocinProjekt domu DM-5507. Dom parterowy z garażem, z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 10 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 44°. Program: 2 pokoje, salon, kuchnia, spiżarnia, pralnia oraz garaż.
Więcej…
 
Przyrzecze - jednorodzinny dom z garażem
środa, 30 grudnia 2009 11:17
przyrzeczeProjekt domu DM-5506. Dom parterowy z garażem, z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 10 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 35°. Program: 3 pokoje, salon, kuchnia ze spiżarnią, garderoba oraz garaż.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2